Hlavní navigace

Názor k aktualitě Čtyřčlenná rodina nechá za dovolenou na horách v ČR přes 25 tisíc. V zahraničí i více od anonym - Upřímně by mě zajímalo, jak to ta banka...

 • 28. 1. 2019 14:15

  bez přezdívky

  Upřímně by mě zajímalo, jak to ta banka počítala, že došla k průměru 25 516Kč. Pokud jen sečtu cenu bydlení (18t) a skipasu (9t a to mi ukažte, kde šestidenní skipas dva dospělí a dvě děti nabízejí za 9t), tak jsem na 27 tisících, tzn. víc, než je průměr, a to:
  - neobědvám
  - nevečeřím
  - celý den nepiju
  - bydlím přímo na sjezdovce, proto neutrácím za dopravu (pardon, čtyřčlenná rodina týden přímo na sjezdovce za 18 tisíc? Kuš a nerejpej!)
  - na hory jsem došel pěšky
  - za celý týden neutratíme ani korunu na věci jako večerní lyžování, něco teplého na sjezdovce apod.
  - vybavení jsem rodině nakradl ostatní lyžařům, kteří si ho odložili před bufetem na sjezdovce, protože v tabulce není ani půjčovné za vybavení, ani jeho pořízení

  No, takže milá Equa banko, mohla bys prosím vysvětlit, tak se 18 tisíc za bydlení, 9 tisíc za skipas a řada dalších nezbytných věcí viz výše vejde do 25 516Kč? Aha, nevejde, takže to znamená, že průměrná česká rodina se nemůže dovolit týden lyžování na horách, když reálně vydává jen 25 tisíc. To mi moc pozitivní zpráva nepřijde. A ještě horší je, pokud si na to 10% z nich ještě půjčuje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).