Hlavní navigace

ČSOB spustila vkladový bankomat, do kterého můžete vkládat i mince

Sdílet

Československá obchodní banka spustila vkladový bankomat, prostřednictvím kterého je možné vkládat bankovky i mince. Ten je umístěn na pobočce ve Zlíně a náměstí T. G. Masaryka a v současné době je v pilotním provozu. Pilotní provoz bude trvat minimálně do konce letošního roku. Na základě zájmu a zkušeností klientů se rozhodneme o dalším rozvoji a případném rozšiřování sítě, uvedl Martin Štýber, manažer útvaru Platební řešení a prodej ČSOB.

Pokud budete vkládat do bankomatu mince, vložte všechny najednou, bankomat je sám roztřídí. Maximální počet mincí, který je možné vložit najednou, je 350 kusů. Bankovky a mince jsou možné vložit na účet v rámci jedné transakce. Po vložení vám bankomat ukáže, jak dlouho bude celá operace trvat.

Celkový maximální objem vložené hotovosti nesmí přesáhnout 350 000 Kč. Připisování vložených peněz bude probíhat v on-line režimu. Pokud vložíte peníze v pracovní den mezi 8. – 18. hodinou, budou připsány ihned. Pokud později, připíší se následující pracovní den.

Pro klienty ČSOB je služba bez poplatku.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).