Hlavní navigace

Citi Life už vám nedá 2% bonus za SIPO

Sdílet

David Sillmen 13. 5. 2014

Do konce dubna byly v platnosti obchodní podmínky, za kterých bylo možné získat 2% bonus za platbu kreditní kartou Citi Life také tehdy, pokud jste si na kartu navázali platbu SIPO. Od 1. května se podmínky změnily. SIPO je kartou možné platit stále, ovšem s tím rozdílem, že za něj nedostanete 2% bonus jako za jiné platby. To samé se vztahuje na platby vyúčtování O2.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 13. 5. 2014 7:41

  Pavel (neregistrovaný) ---.149.broadband11.iol.cz

  Na jednu stranu je to od Citibank pochopitelné, i tady na Měšci bylo v diskuzích hodně tipů jak toho plně "využít". Na druhou stranu to bance zajišťovalo popularitu, zájem a punc určité výjimečnostii.
  Teď je vratka 2% sice hezká, ale už to není zase až tak výjimečné a hlavně, zase začne být kritizována i za jiné věci. Je jasné, že to není charita.
  Nabízí se ale otázka, co do budoucna bude například obecně s těmi vratkami. Někde jsem zaregistroval názor, že komise EU je stejně hodlá do budoucna rušit nebo omezovat. A vzhledem k tomu, že tuto kreditku používají spíše lidé znalí, co tomu rozumějí a nejsou na kreditním způsobu finančně závislí, asi tento typ karet čeká do budoucna určitý útlum.

 • 13. 5. 2014 8:56

  Pardál II (neregistrovaný) ---.client.ufon.cz

  Doufám že komise EU nenapadne i karty vracecí provizní neplatební?!

 • 14. 5. 2014 9:33

  anonym (neregistrovaný) ---.eurotel.cz

  Nesmite soudit podle lidi, co to denne resi na finexpertu...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).