Spočítejte si...

Zavřít

Citi Life už vám nedá 2% bonus za SIPO

Do konce dubna byly v platnosti obchodní podmínky, za kterých bylo možné získat 2% bonus za platbu kreditní kartou Citi Life také tehdy, pokud jste si na kartu navázali platbu SIPO. Od 1. května se podmínky změnily. SIPO je kartou možné platit stále, ovšem s tím rozdílem, že za něj nedostanete 2% bonus jako za jiné platby. To samé se vztahuje na platby vyúčtování O2.

Ceny nových domů a bytů klesají, blíží se cenám z roku 2000 České exportní bance hrozí obrovské ztráty        
Pavel
Pavel (neregistrovaný) ---.149.broadband11.iol.cz
13. 5. 2014 7:41 Nový

Nu...

celé vlákno

Na jednu stranu je to od Citibank pochopitelné, i tady na Měšci bylo v diskuzích hodně tipů jak toho plně "využít". Na druhou stranu to bance zajišťovalo popularitu, zájem a punc určité výjimečnostii.
Teď je vratka 2% sice hezká, ale už to není zase až tak výjimečné a hlavně, zase začne být kritizována i za jiné věci. Je jasné, že to není charita.
Nabízí se ale otázka, co do budoucna bude například obecně s těmi vratkami. Někde jsem zaregistroval názor, že komise EU je stejně hodlá do budoucna rušit nebo omezovat. A vzhledem k tomu, že tuto kreditku používají spíše lidé znalí, co tomu rozumějí a nejsou na kreditním způsobu finančně závislí, asi tento typ karet čeká do budoucna určitý útlum.

Pardál II
Pardál II (neregistrovaný) ---.client.ufon.cz
13. 5. 2014 8:56 Nový

Re: Nu...

celé vlákno

Doufám že komise EU nenapadne i karty vracecí provizní neplatební?!

anonym
anonym (neregistrovaný) ---.eurotel.cz
14. 5. 2014 9:33 Nový

Re: Nu...

celé vlákno

Nesmite soudit podle lidi, co to denne resi na finexpertu...