Hlavní navigace

Chcete úrok 3,6 %? Připravte si 40 000 korun

Sdílet

Redakce 11. 2. 2009

Jedna z největších tuzemských bank GE Money Bank zahájila reklamní kampaň na svůj Spořicí účet Genius Plus. Vedení účtu je zdarma a roční úroková sazba činí 3,6 %. Musíte si však spořicí účet stihnout založit do konce dubna 2009. Zvažte však, jestli máte dostatek finančních prostředků, neboť k získání výše uvedené sazby je nutné složit nejméně 40 000 korun. Do částky 39 999 korun jsou vklady úročeny 0,10 % ročně.

Přečtěte si tiskovou zprávu na Spořící účet Genius Plus

Lidé se často mylně domnívají, že pouze běžné účty jim umožňují neustálý přístup k penězům. Spořicí účty jsou přitom jejich ideální alternativou. Peníze na nich uložené jsou okamžitě k dispozici, jejich zřízení a vedení je bezplatné a navíc jsou úročeny úrokovou sazbou mnohonásobně vyšší než běžné účty, objasnila Monika Kubovcová, manažerka běžných účtů a úvěrových produktů GE Money Bank.

Nabídka spořicích účtů je v Česku bohatá. Téměř každá banka má vlastní spořicí účet. Mezi ty nejlépe úročené patří tradičně ING Bank nebo LBBW Bank, které nabízejí na svých spořicích účtech úrok ve výši tří procent. O tři setiny procenta vyšší úročení svého spořicího účtu nabízí Volksbank. mBanka se svým spořicím účtem eMax a sazbou 2,7 % již nepatří na vrchol nabídky, ale svým bankovnictvím a obchodní filozofií může být zajímavou volbou pro ty, kteří potřebují spořicí účet spojený s platební kartou. Družstevní záložny nabízejí zajímavé zhodnocení. U družstevní záložny FIO se můžete dočkat úrokové sazby ve výši 3,1 %.

Finanční server Měšec.cz nabídku spořicích účtů průběžně monitoruje. Čtěte více: Sazby spořicích účtů klesají.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).