Hlavní navigace

Cestovní pojištění od O2 nově pokrývá i rizika spojená s Covid-19

30. 6. 2021

Sdílet

Chytré cestovní pojištění od společnosti O2 nově v základu kryje i rizika spojená s onemocněním Covid-19 a to ve všech skupinách zemí semaforu Ministerstva zahraničních věcí kromě zemí v černé skupině.

Produkt je možné objednat v online samoobsluze Moje O2, na zákaznické lince nebo prodejně. Aktivuje automaticky přihlášením do zahraniční sítě a vypíná automaticky při přihlášení do domácí sítě. V případě prodloužené dovolené se tedy nemusí starat o prodlužování. Poplatek za cestovní pojištění se zákazníkům jednoduše naúčtuje v rámci měsíčního vyúčtování O2 podle reálné doby strávené za hranicemi. Nemusí nikam zadávat číslo své platební karty nebo vypisovat údaje o dovolené, vysvětlil Michael Kasl, produktový manažer finančních služeb v O2 s tím, že letos v létě Chytré cestovní pojištění navíc kryje i rizika spojených s onemocněním Covid-19, a to jak léčebné výlohy, tak i náklady spojené s nucenou karanténou. Pro všechny země, kde operátor O2 nabízí služby roamingu, je Chytré cestovní pojištění dostupné za poplatek 39 Kč za započatý den pro jednotlivce a 99 Kč za započatý den pro celou rodinu, dodal Kasl.

Letošní nabídka Chytrého cestovního pojištění obsahuje jednotnou cenu pro jednotlivce i rodiny ve všech zemích, kde má O2 roamingového partnera. Pojistné krytí je do výše 5 mil. Kč. Pojistitelem je Maxima pojišťovna, ve spolupráci s asistenční službou AXA ASSISTANCE, pojistníkem je O2.

Více informací najdete na webu operátora O2.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).