Hlavní navigace

Názor k aktualitě České poště začnou konkurovat doručovatelé TNT Post od anonym - Letáky Interspar, Lidl, Billa, Tesco roznáší a roznášela...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 3. 10. 2007 17:00

  anonymní
  Letáky Interspar, Lidl, Billa, Tesco roznáší a roznášela i o letních prázdninách společnost Česká distribuční. Kaufland pokud jsem dobře informovaný má ve většině částech ČR své doručovatele. O prázdninách jsme z Vámi vyjmenovaných letáků roznášeli celorepublikově jen Albert a Hypernova.

  Zaráží mě, že ovšem nejsme jediná distribuční společnost, která Vaší oblast vynechává. V takovém případě lze i usoudit, že pro některé obchodní řetězce nemusí být Vaše oblast o letních prázdninách perspektivní.

  Uvedu příklad na jednom obchodním řetězci, který ovšem nebudu jmenovat a je naším klientem:
  - Své letáky roznáší podle složení obyvatelstva, rozhodující je věková skupina, jaké mají obyvatelé v dané lokalitě zájmy, kde jezdí na dovolenou apod., to vše si klient zjistí prostřednictvím výzkumu trhu.
  - Takže své letáky nechává roznášet sice v každém městě, ale v některých lokalitách jednou týdně, v některých lokalitách jednou za 14 dní a přes léto třeba v některých lokalitách nechtěl roznést letáky vůbec. Pokud Vám opravdu ve Vaší lokalitě nechodili v létě letáky, přičemž toto léto většinovým distributorem letáku u Vás byla Česká distribuční a ne TNT POST, lze usoudit, že to mohlo být opravdu na přání klientů.

  V případě, že letáky opravdu chcete dostávat, kontaktujte obchodní řetězce a Ty problém budou pak řešit s námi.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).