Hlavní navigace

Názor k aktualitě České poště začnou konkurovat doručovatelé TNT Post od jyxo - Jak jsem uváděl, distribuce letáků se již roky...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 14. 5. 2007 11:07

  jyxo (neregistrovaný)
  Jak jsem uváděl, distribuce letáků se již roky o dovolených nekoná, takže asi k žádné výměně distrubutora nedošlo. Taky asi proč, když jen čerpal, nač má nárok - tedy dovolenou? Zde bude asi chyba v jeho nadřízeném, který nesehnal nebo nezkontroloval záskok.

  Co se týče obchodních společností, pro které letáky roznášíte, ty to asi celkem nezajímá, jaký je osud letáků. Když totiž donos letáků "vypadl", informovali jsme o tom právě je. Většinou (až na výjimky) se ani nezdráhali odpovědět (asi tam také čerpali dovolenou).

  Nevím, podle čeho usuzujete, kam které letáky máte zanášet. Nedostáváme třeba letáky jednoho HM, které o kousek dál dostávají. Chápu to u nějaké lokální sámošky, kam si nepojedu pro rohlík zlevněný o desetník, abych pak v rámci zaokrouhlování nahoru zaplatil více a že tedy roznos pro místní sámošku bude místně regulovaný. Ale u HM, kam jezdí celý okres ale i ze sousedství, zvláště když HM zavedl i bezplatnou dopravu z vybraných lokalit ...?

  Kaufland asi neroznášíte. Tam taky jezdí celý venkov (podle potkaných lidí, které známe), přesto na letácích škudlí. Nejen že většinou nejsou ani na prodejně, ale zanáší se ale jen ve městě. Na venkov, i když jsme žádali o donášku, ne (oblast zkrátka dle jejich vyjádření nepatří do roznáškové zóny). Tak ať si trhnou. Možná si to spočítali, že i bez letáků tam venkovani utratí dost peněz.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).