Hlavní navigace

Názor k aktualitě České poště začnou konkurovat doručovatelé TNT Post od Mazlicek86 (TNT POST) - Hezký den, vždy se problém nějak vyřeší, ať...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 14. 5. 2007 9:44

  Mazlicek86 (TNT POST) (neregistrovaný)
  Hezký den, vždy se problém nějak vyřeší, ať už pokutováním distributora, tak jeho výměnou, jak již "kolegyně" zmiňovala. Co se týče nedistribuování letáků některých obchodů ve vaší lokalitě, může tak být opravdu stanoveno po dohodě s našim klientem - obchodním řetězcem apod.

  K tomuto u nás funguje tzv. geomarketing a systém mozaika. Máme zmapovanou celou ČR na úroveň malých sektorů, malých regionů. Dneska víme, jaký segment obyvatel v dané lokalitě přebývá a skrze tenhle element - ukazatel, dneska dokážeme klientovi poradit, že tahle oblast či lokalita je pro jeho produkt a služby ta pravá nebo rovněž naopak tam distribuci jeho letáků nedoporučíme. To je ve stručnosti význam spojení geomarketingu vs. distribuce letáků do schránek.

  Co se týče našich kontrolních systému, tak pobočky a rovněž distributoři nevědí, kam kontroly půjdou, vše zadává centrála a v případě zjištění nedostatku v distribuci letáků pak centrála tuto situaci řeší s pracovníkem, který ma nastarosti distributory v nedostatkové oblasti. Daný pracovník pak celou záležitost řeší rovněž s distributorem.

  Dále nechodí jen pravidelné kontroly z TNT POST, ale zároveň i od našich klientů (dělají sběr dat od svých zaměstnanců, zda-li leták dostali do schránky a do terénu rovněž na kontrolu vysílají své zaměstnance).

  Další novinkou v kontrolním systému TNT POST je zahájení CELOPLOŠNÉHO AUDITU DISTRIBUCE LETÁKŮ. O novém systému kontroly TNT POST si můžete prohlédnout krátká videa:

  AUDIT DISTRIBUCE LETÁKŮ - VÝSLEDKY A PŘÍNOS
  http://www.geniusmedia.cz/TNTP/media/REP17.wmv

  AUDIT DISTRIBUCE LETÁKŮ - NÁSTROJE MĚŘENÍ
  http://www.geniusmedia.cz/TNTP/media/REP16.wmv

  AUDIT DISTRIBUCE LETÁKŮ - NEZÁVISLOST
  http://www.geniusmedia.cz/TNTP/media/REP15.wmv

  AUDIT DISTRIBUCE LETÁKŮ - LETÁK
  http://www.geniusmedia.cz/TNTP/media/REP14.wmv
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).