Hlavní navigace

Názor k aktualitě České poště začnou konkurovat doručovatelé TNT Post od Mazlicek86 (TNT POST) - Dobře, berme tedy v úvahu, že se k...

  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 25. 4. 2007 22:12

    Mazlicek86 (TNT POST) (neregistrovaný)
    Dobře, berme tedy v úvahu, že se k Vám letáky nedostanou. Samozřejmě k tomuto je potřeba znát v jaké lokalitě se nachází Váš dům, zda se jedná o nějakou vesnici, velmi malé městečko nebo o větší město. V některých lokalitách (zejména velmi malé vesničky) se nám nevyplácí nabírat doručovatele, a proto nám v takovýchto místech zajišťuje roznášku letáků jiná společnost, i přesto je na letácích uvedeno, že jsme distributorem my.

    Dále problémy s obsazováním sektorů doručovateli řešíme celoročně, ne jen v době dovolených. A věřte, že jeden doručovatel je schopen zajistit roznášku ve dvou sektorech. Já sám jsem začínal na pozici doručovatele a vím, že jsem to stíhal.

    Co se týče ohodnocení našich doručovatelů tak jsou odměňováni na základě hmotnosti letáků v poměru počtu roznesených schránek. Když tyto odměny převedu na počet odpracovaných hodin, tak mě osobně v době, kdy jsem byl doručovatelem vycházela sazba zhruba od 70 do 120 Kč / hod.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).