Spočítejte si...

Zavřít

Češi nemají peníze, pijí proto kohoutkovou vodu

Lidé šetří a pijí stále více kohoutkové vody. Podle Českého rozhlasu litr nesycené a skutečně nejlevnější balené vody stojí 2,60 koruny. Litr kohoutkové vody je však mnohem levnější, stojí 0,07 Kč za litr.

Prodražit se například může pitná voda v případě, že ji filtrujete ve speciální konvici, pak cena litru vody přibližně vzroste na 1,8 Kč. Kohoutková voda však narozdíl od elektřiny či plynu, výrazně zdražila. Čtěte více: Voda v roce 2014 zdražila více než inflace

World GMN - letadlo nebo seriozní investice? Vláda uvažuje, že zavede další sazbu DPH        
V.Mlich
V.Mlich (neregistrovaný) ---.mrp.cz
21. 2. 2014 11:29 Nový

Spíš bych řekl "Češi dostali rozum"

celé vlákno

Protože nejde ani tak o cenu, ale ta z kohoutku je hlavně zdravější.

MoB
MoB (neregistrovaný) 131.207.140.---
21. 2. 2014 11:33 Nový

Re: Spíš bych řekl "Češi dostali rozum"

celé vlákno

Asi tak... drtivá většina lidí nemá důvod kupovat normální vodu v plastu.

Intri aura:10

Re: Spíš bych řekl "Češi dostali rozum"

celé vlákno

Tím bych si nebyl až tak jistý, když voda, kterou si napustím, je přeplněná chlorem tak, že napouštím nějaký divný bílý roztok, který se zprůhlední až tak za minutu stání... Zajímalo by mě, jak moc by ta voda smrděla, kdyby nebyla cholorovaná až za roh.

Naproti tomu souhlasím s tím, že balená voda zrovna čistá taky nebude. Proto piju tu kohoutkovou, člověk přece jen ušetří. Akorát teda nevím, kdo a proč by kupoval neochucenou neperlivou balenou vodu za jakékoliv peníze (to, že si ji člověk koupí na výletě, samozřejmě neuvažuju).

jirka
jirka (neregistrovaný) ---.cust.nbox.cz
22. 2. 2014 7:49 Nový

Re: Spíš bych řekl "Češi dostali rozum"

celé vlákno

Muzu vas uklidnit. Bile zakalena voda neni kvuli chloru, ale je to obycejny tozptyleny vzduch, ktery se tam dostal prisatim do trubniho systemu.

Chlor byste nevidel ale citil.

Osobně
Osobně (neregistrovaný) 91.228.45.---
21. 2. 2014 21:44 Nový

Češi nemají peníze, protože jejich peníze mají politicko-podnikatel ští parazité a zahraniční korporace.

Typu Klaus, Kalousek, Drábek, Trantenberk, Toplolánek, Gross, Langr, Macek, Dyba, Kočárník a korporace Siemens, Skoda Wagen, Veolia, Kaufland, Tesco, Lidl atd atd.....

Lukáš Blecha aura:51

Proboha

Opravdu je to kvůli šetření?! Není to tím, že kohoutková voda je většinou zdravější a bez otravného nošení?! Nikdy jsem balenou vodu nekupoval a kupovat nebudu, a to může být můj příjem jakýkoliv!