Hlavní navigace

Celá státní správa se má změnit. Má začít fungovat pro lidi

Redakce

Toto je komerční sdělení.

Systém základních registrů, klíčová složka českého e-governmentu, ještě není dokončen, ale je dobrá šance, že se tak stane uprostřed roku 2012. Přinese to značné změny pro veřejnou správu a podnikovou sféru – poprvé v historii budeme mít předpoklady, aby stát fungoval jako skutečná služba pro občany a podnikatele. Co všechno to znamená pro vás? Až dokončíme základní registry, změní se celá veřejná správa, říkáOndřej Felix je hlavním architektem e-governmentu na Ministerstvu vnitra ČR.

Že by se Česká republika mohla stát jedním z ekonomicky nejúspěšnějších státu světa si myslí i Miroslav Zámečník z firmy Boston Venture Central Europe. Potíže jsou však s technologiemi: která z nich skutečně dokáže naplnit přísliby výrobců? Bezpečnostních rizik přibývá. A do práce přichází nový typ zaměstnance – facebooková generace, která zachází s počítači docela jinak než její předchůdci a jiné jsou i její představy o stylu práce. 

Přijďte si vyměnit zkušenosti se svými kolegy podnikovými informatiky a s dalšími zkušenými lidmi z oboru. Přijďte na velkou konferenci BIF 2011. Čeká vás tvůrčí atmosféra, vynikající přednášky, dost času na formální i neformální diskuse, velmi příjemné prostředí a zajímavé podkladové materiály. Přijďte na akci, jaká tu je jen jednou za rok.

Našli jste v článku chybu?