Hlavní navigace

Buřinka nabízí prémii na vstupním poplatku až do výše 2000 korun

Sdílet

Lenka Kašparová 25. 6. 2020

Stavební spořitelna České spořitelny (Buřinka) nabízí od 25. června 2020 rodičům a prarodičům, kteří uzavřou smlouvu o stavebním spoření pro své dítě nebo vnuka ve věku do 22 let prémii na vstupním poplatku až do výše 2000 korun. Poplatek za uzavření smlouvy o stavebním spoření ve výši 2000 korun ale musíte zaplatit, Buřinka vám ho vrátí až po splnění podmínek získání prémie.

Podmínky pro získání prémie:

  • Sjednáte smlouvu o stavebním spoření pro mladého klienta do 22 let (smlouva musí být uzavřena nejpozději den před 23. jeho narozeninami).
  • Nejpozději do 4 měsíců od uzavření této smlouvy vložíte na účet stavebního spoření alespoň 3000 Kč.
  • Následující měsíc po vložení nebo naspoření stanovené částky bude na stavební spoření připsána prémie ve výši zaplacené ceny za uzavření smlouvy, a to až do výše 2000 Kč.
  • Prémii můžete získat pouze k první smlouvě uzavřené během této akce.

Stavební spoření pro děti můžete uzavřít i online. Stačí, když k uzavíranému stavebnímu spoření připojíte kopii rodného listu dítěte. Tento způsob uzavření, kterému interně říkáme gaučovka, aktuálně zvýhodňujeme, a to dárkovým poukazem na nákup zboží z e-shopu společnosti Mall.cz v hodnotě 1000 Kč, říká Stanislav Oliva, produktový manažer stavebního spoření Buřinky.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).