Hlavní navigace

Boj o klienty nekončí. Banky dále zvýhodňují hypotéky

Sdílet

Konkurenční boj o klienty s hypotékou nekončí. Jen co jsme informovali o akční nabídce UniCredit Bank, zveřejnily své akční nabídky také Komerční banka, Equa bank a Česká spořitelna.

Česká spořitelna bude během svých Hypotečních dnů (od 8. do 21. dubna) nabízet tento úvěr s garantovanou sazbou 2,79 % ročně. Tu by měl získat každý klient, který v bance požádá během těchto dnů o hypotéku s pětiletou fixací a splní standardní podmínky pro poskytnutí úvěru. Akce platí pro hypotéky do 90 % zástavní hodnoty splácené z aktivního účtu České spořitelny.

Kromě toho banka přichází také s novinkou Hypotéka Komplet, která umožňuje vedle samotné nemovitosti financovat také vybavení domácnosti.

Equa bank zase spustila kampaň na hypoteční úvěry, které lze u této banky pořídit od 2,59 % ročně u refinancování, 2,69 % u účelové hypotéky a od 4,69 % u neúčelové hypotéky. Klienti, kteří požádají během dubna o jakýkoliv typ hypotečního úvěru a do konce května podepíší smlouvu, získají sazbu s 0,3% slevou. Čerpání je možné odložit až o půl roku.

Na duben přichystala akci také Komerční banka, která nabízí akční garantovaný úrok 2,99 % k produktu Klasik, kterým lze financovat do 85 % hodnoty zastavené nemovitosti. Banka do akční nabídky zařadila i odpouštění poplatků za zpracování a správu úvěru a za ocenění nemovitosti. Podmínkou je, aby klient podepsal smlouvu do 16. června 2013. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).