Hlavní navigace

Názor k aktualitě Blesková akce mBank: zvýšila odměnu za doporučení. Oba získáte 600 Kč od Nespokojený čtenář - Opravdu by mne zajímalo, na základě čeho jsou...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 7. 5. 2015 14:52

  Nespokojený čtenář (neregistrovaný) 81.91.218.---

  Opravdu by mne zajímalo, na základě čeho jsou schvalovány aktuality. Včera byla na Měšec zaslána aktualita o tom, že spořitelní družstvo ANO od 6.5. zcela neočekávaně zvýšilo své úrokové sazby na 4,4%, což je zdaleka nejvíc, co peněžní ústavy v současné době poskytují, více viz
  http://www.anosd.cz/terminovane-vklady-firma/

  Zveřejnění této informace bylo pracovníky Měšce zamítnuto s odůvodněním, že k tomu připravují vlastní článek.

  Zde jde o "aktualitu", označenou dokonce jako "blesková akce", přitom jde o akci, kterou mBanka zveřejnila na svých stránkách již poměrně dávno a tato akce platí již od 27.4., tj. již více než 10 dnů a bude platit již pouze o víkendu, navíc mimo mBanka mimo tuto akci nabízí 2x500Kč, což není zase až tak velký rozdíl.

  Nechápu tedy, proč je takováto "aktualita" zveřejněna, ale zveřejnění opravdové aktuality, navíc s nepoměrně větším dosahem, je zamítnuto. Navíc by pisatele "aktuality" o mBank neubylo, kdyby doplnil alespoň odkaz na zdroj informace:
  http://www.mbank.cz/informace-k-produktum/dokumenty-ke-stazeni/dokumenty/akce/dodatek_mbank_pravidla_mklub-2.pdf (ale to už by zase nebyla taková aktualita :-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).