Spočítejte si...

Zavřít

Bitcoin můžete nakoupit na poště či na terminálech Sazky

Virtuální měnu Bitcoin můžete prostřednictvím služby EasyCoin již od středy nakupovat na pobočkách České pošty a terminálů Sazky, což znamená dostupnost na celkem 8000 obchodních místech. Zájemce na internetové adrese uvede, kolik chce do Bitcoinů investovat a zadá číslo své virtuální bitcoinové peněženky, následně pro potvrzení objednávky obdrží identifikační číslo platby. Toto číslo slouží k úhradě na České poště s tím, že po potvrzení platby by se měly zakoupené Bitcoiny zaslat do elektronické peněženky klienta.

Minimální obchod je 500 Kč, maximální 25 000 korun s tím, že se nemusíte jako klient identifikovat. Služba EasyCoin slouží jen pro nákup, prodej Bitcoinů je možné uskutečnit v klientském centru wBTCb v Praze. Informaci přinesly Hospodářské noviny

O měně Bitcoin si můžete víc přečíst v článku Může se Bitcoin stát měnou budoucnosti?

Náměstek ministra: Poplatek za předčasné splacení hypoték by se neměl účtovat Voláte dodavateli kvůli energiím? Připravte si peněženku (SROVNÁNÍ)        
Jaroslav Kolín aura:10
22. 1. 2015 20:44 Nový

Ten titulek je blábol.

Pošta žádné BTC neprodává, ale pouze zprostředkovává jejich zaplacení. Je vidět, že i v HN sedí jako editor pěkný mamlas.