Hlavní navigace

Běžný účet od Equa bank jde založit online

Sdílet

Běžný účet od Equa bank je nově možné založit zcela online bez nutnosti chodit na pobočku. Při vyplňování žádosti stačí k ověření identity klienta vyfotit a nahrát dva doklady totožnosti a následně poslat potvrzující platbu ve výši 1 Kč z účtu v jiné bance. Celý proces podle banky trvá jen několik minut, je plně digitální a lze ho provést kdykoliv a odkudkoliv na světě.

Založení účtu postaru, tedy prostřednictvím kurýra nebo na pobočce, budou muset nadále klienti, kteří dosud nemají žádný jiný bankovní účet a nemohou tak provést autorizační platbu 1 Kč. Ta je nutnou součástí otevření běžného účtu online cestou.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 4. 3. 2020 3:05

    bez přezdívky

    Účet od Equa bank už mám a jsem spokojen. Byl jsem ho založit na pobočce. To znamená, že v případě, že bych v budoucnosti chtěl účet zrušit, tak musím opět cestovat na pobočku, protože účet on-line nelze zrušit. A jak je to u zrušení účtu založeného bez osobního jednání na pobočce? Lze také zrušit na dálku? A jak je to u výběru hotovosti z bankomatu v zahraničí, když banka bude chtít účtovat poplatek za použití bankomatu, jak na to upozorňuje Fio banka?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).