Banky sníží poplatky, ČEZ se začíná bát

Banky prokázaly veliký smysl pro sebereflexi, když dnes ve společné tiskové zprávě oznámily, že se chystají ke kulatému stolu, který se vedle chlebíčků s šunkovým salámem bude prohýbat také pod tíhou padajících poplatků.  Poslední kapkou pro bankéře byl fakt, že každou vteřinu na poplatcích vydělají více jak 1000 Kč.

Proslýchá se, že poplatky všech bank by měly jednorázově klesnout o rovnou polovinu. Otázkou zůstává, zdali tento krok nebude možné kvalifikovat jako kartelovou dohodu.

Pokud jsou naše informace správné, pak se o své další fungování musí nejvíce obávat energetický gigant ČEZ. Je vedle bank totiž druhým největším trnem v oku široké veřejnosti, což prokazuje nejviditelnější průzkum veřejného mínění – volební kampaň ČSSD.

ODS ukazuje kontinuitu a možným předvolebním zvratem se vůbec nevzrušuje. Odpovídá tomu komentář jejího volebního manažera: Nepřekvapuje mě to. Již dlouho vám říkám, že se ČSSD porazí sama. Nyní tomu pomáhá ještě volná ruka trhu. Ukazuje se, že pravicová víra je pevná a neotřesitelná.

Další vývoj celého dramatu budeme bedlivě sledovat a další informace přineseme 1. dubna 2011.


Peníze z karty u obchodníka vyberou nově také zákazníci UniCredit Bank Problémy spotřebitelů se splácením závazků narůstají        
Pavel
Pavel (neregistrovaný) ---.149.broadband11.iol.cz
1. 4. 2010 22:13 Nový

Hm...

celé vlákno

Nu, ať si ODS plácá co chce. Ne že bych souhlasil s Paroubkem, ale pakliže někdo donutí naše banky ke snížení poplatků, je to jedině dobře. Je naivní spoléhat v tomto směru na ruku trhu. Je to nadnárodní monopol a maličký klient platící navíc korunou jej vůbec nezajímá. Toho jenom dojí.

Méďa Béďa
Méďa Béďa (neregistrovaný) ---.uniqa.cz
2. 4. 2010 7:44 Nový

Re: Hm...

celé vlákno

Proboha, podívej se na datum vydání té zprávy…