Hlavní navigace

Allianz upravila pojištění majetku. Nově nabízí 3 varianty

Sdílet

Allianz pojišťovna upravila podmínky stávajícího pojištění majetku s názvem MůjDomov. Nově bude nabízet 3 balíčky. Součástí je pojištění trvale obývané budovy a domácnosti, ale i pojištění odpovědnosti či asistenční služby a právní poradenství. V základním balíčku jsou i záplavy a povodně.

V základním balíčku Komfort jsou zahrnuty asistenční služby, právní poradenství a základní krytí rizik, jako je ochrana proti živlům a pojištění odpovědnosti.

Prostřední varianta Extra nabízí pojištění proti náhodným jevům, jež většinou nezpůsobují lidé. Jsou v něm obsažena i rizika vodovodních škod a rozbití skla. Nově pojištění kryje i škody vzniklé na keramickém sanitárním zařízení.

Nejobsáhlejší je balíček Max, který nabízí ochranu i proti krádeži, vandalismu, poškození vnitřního zateplení budov, poškození fasády či plotu zvířaty a dále zahrnuje elektro rizika (např. zkrat, přepětí, podpětí).

Ke všem balíčkům je možné si připojistit k pojištění budovy i porosty a k pojištění domácnosti věci na zahradě a mimo domov – v autě, v ubytovacích zařízeních či ty, které jsou odložené na místě k tomu určeném. Navíc lze ke každému balíčku připojit i zemětřesení.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).