Hlavní navigace

Allianz má novou aplikaci k hlášení dopravních nehod, slibuje registraci škody do 5 minut

Sdílet

Arsen Lazarevič 27. 8. 2015

Allianz pojišťovna vytvořila novou mobilní aplikaci k hlášení dopravních nehod, kde slibuje registraci škody do 5 minut :Zcela cíleně jsme testovali čas potřebný k vyplnění aplikace a většina motoristů zvládla hlášení vyplnit a odeslat za 4 až 5 minut. Jen pro srovnání, vyplnění papírového euroformuláře s hlášením nehody trvá 20 minut! Ostatně tato aplikace má ambice do budoucna formulář zcela nahradit a stát se jednotnou aplikací k hlášení všech nehod a plnit stejnou funkci jakou plní linka 1224 u telefonického kontaktu, uvádí Jakub Zaňka, specialista provozu a podpory likvidace škod v Allianz.

Aplikace je také propojené s klientským portálem MojeAllianz. Pojištění si zde může pomocí čtečky QR kódu, která je součástí aplikace, načíst osobní údaje i data o pojištěném vozidle. V případě nehody pak vyplníte několik údajů v aplikaci, pořídíte fotografie dokumentující nehodu a odešlete do pojišťovny. Následně vás pojišťovna telefonicky kontaktuje v preferovaném čase kvůli potvrzení vložených údajů.

Aplikace je dostupná jak pro operační systém Android v obchodě Google play, tak také pro iOS v obchodě App Store. Allianz také vytvořila stránku hlaseninehody.cz.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).