Hlavní navigace

Akce střídá akci. Na spořicím účtu dostanete na chvíli vyšší sazbu

Jiří Hovorka

ING Bank pokračuje v akčních nabídkách (naposledy nabízela zvýhodněné podmínky na ING Kontu klientům s životním nebo penzijním pojištěním) a tentokrát se vrací k osvědčené metodě, kdy motivuje stávající uživatele ING Konta k tomu, aby ho doporučovali svým známým. Dostanou za to 300 korun na své konto a nově příchozí získá na měsíc červen zvýšenou sazbu 3,5 % (běžná sazba je 1,75 %, efektivní roční úrok se tak dostává těsně pod hranici dvou procent).

Stačí, když si sjedná své první ING Konto nejpozději do 30. dubna 2011 a zašle první vklad, který bude připsán nejpozději do 31. května 2011. Počet doporučení pro majitele ING Konta není omezen, specifikuje podmínky akce tisková zpráva banky.

Podobnou akci nyní nabízí také AXA Bank. Ta motivuje své klienty k novým úložkám, když jim na peníze uložené na spořicím účtu do konce dubna nabízí prémii 0,45 %, se kterou se dostanete na roční úrok 2,3 %. Ovšem jen do konce června (a nový vklad).

Na trhu na klasickém spořicím účtu bez výpovědní lhůty dostanete úrokovou sazbu bez akce až 2,8 %. Porovnejte si nabídky bank i záložen.

Našli jste v článku chybu?