Hlavní navigace

Air Telecom přichází s nabídkou neomezeného volání. Vyplatí se?

Sdílet

Arsen Lazarevič 18. 4. 2013

Nový virtuální operátor Air Telecom, který koupil síť U:fon,  nabídl prostřednictvím jednoho ze tří operátorů neomezené volání za 641 Kč/měsíčně. Balíček obsahuje ještě 1GB dat, sms zprávy však v balíčku chybí a stojí 1,01 Kč. Cena tarifu je v případě dvouletého úvazku, jinak vyjde na 749 Kč.

Jsme plnohodnotný čtvrtý operátor, který na trhu působí od roku 2007. A nyní představujeme zákazníkům i služby v nejběžnější síti GSM, řekl Martin Hes, předseda představenstva Air Telecomu.

Bude nabídka nového operátora dostatečně konkurenceschopná? Čtěte: Neomezené mobilní tarify: Který je nejlepší?

Spuštění virtuálního operátora oznámil například také řetězec Tesco. Čtěte více: Na trh se chystá virtuální operátor Tesco Mobile

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 18. 4. 2013 7:09

  Gréta (neregistrovaný) ---.client.rionet.cz

  Pan předseda lže, fungovat mohou až od 1.5.2013 a to formou přihlášky do klubu ( cha, cha) Tak to určitě nejsou plnohodnotným operátorem. U:fon je se svýma vysílačkama odpad. Podívejme se do OR a přečteme si, co je ten N&F marketing. Nejde o nikoho jiného, než o přidrzlé klikaře co klepou na dveře a chtějí podepsat nevýhodné smlouvy na cokoliv.

 • 18. 4. 2013 11:17

  TYKADLO (neregistrovaný) ---.tmcz.cz

  Není to tak dávno co jeden operátor klubové členy sítě odstřihl. Tady nejde o plnohodnotného operátora, a už vůbec není AirTelecom alternativcem. Je šedým operátorem, kdy za služby hradíte na účet AirTelecomu a ten může být zase v insolvenci a pak všichni zůstaneme bez signálu. Minulost nás poučila. Takových vychytralců s hrncema tu bylo!!!

 • 8. 8. 2013 10:29

  Pavel (neregistrovaný) 81.30.229.---

  Přešel jsem k Air Telecom se třemi simkami a zkušenosti jsou naprosto neskutečné. Negativní na sto procent.

  Mají pouze nano sim, které jsou i s redukcí v části mobilů nepoužitelné - minimálně v těch, kam se karta zasouvá, nikoli jen zaklapne, což mi bohužel potvrdili ve třech servisech. Poskytují odlišné informace po telefonu ("samozřejmě máme všechny typy karet, vyměníme ji") a po mailu ("máme pouze nano sim karty, bohužel"). Přihlásil jsem se do samoobsluhy a ačkoli jsem sim karty vrátil k údajné výměně a nikdy je nepoužil, na všech třech číslech je dohromady 15 uskutečněných hovorů. Neuvěřitelné.. nikdy, opravdu nikdy k nim nechoďte.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).