Hlavní navigace

Partneři konference

Partner konference:

Cetelem ČR

Cetelem - logo

Cetelem patří mezi největší nebankovní poskytovatele spotřebitelských úvěrů. Klientům nabízí spotřebitelské úvěry pro nákup zboží a služeb na splátky, úvěrové karty Aura, Osobní a ON-LINE půjčky Cetelem pro financování větších projektů a specializované úvěry Autoúvěr a Motoúvěr na pořízení motorových vozidel.


Mediální partneři:

Rádio Česko

Rádio Česko

Rádio Česko je obsahově i formátem založeno čistě na zpravodajství a aktuální publicistice. Po celou dobu vysílání přinášíme informace o nejdůležitějších událostech z domova i ze zahraničí, ze světa financí, sportu, kultury, vědy a techniky. Jako jediná rozhlasová stanice v České republice vám nabízí komplexní, rychlé a spolehlivé zprávy každých 15 minut. K nejdůležitějším událostem pak poskytuje analýzy, rozhovory s politiky a odborníky. Když se děje něco zásadního – můžete být u toho. Hlavní události z domova, ze světa i ze sportu vám přiblížíme v přímém přenosu.

Osobní finance

Osobní finance - logo

Měsíčník Osobní finance existuje bezmála čtyři roky a po celou dobu své existence je zřejmě jediným českým periodikem svého druhu. Přehledně podává témata, která se bezprostředně dotýkají hospodaření s penězi z pohledu běžného člověka a čtenářům dává jednoznačné rady všude, kde je to možné.


FinExpert.cz

FinExpert.czFinanční server FinExpert.cz svým čtenářům přináší denní finanční zpravodajství. Kvalitní analýzy, srovnání finančních služeb a produktů, srozumitelně podané informace z oblasti bydlení, práva, legislativy a dopravy, online prodej i finanční kalkulačky z něj ve spojení s časopisem Osobní finance dělají významného pomocníka, se kterým budete mít vždy více peněz.

Bankovnictví

Bankovnictví - logoBankovnictví je odborný měsíčník pro profesionální finance. Obsahuje analýzy kapitálových a finančních trhů, informace o trendech v bankovním sektoru a jeho managementu, nových produktech a technologiích. Součástí je ročenka TOP finance s přehledem českého finančního trhu a týdenní zpravodajský newsletter s aktuálním zpravodajstvím z finančních a kapitálových trhů.

Finanční poradce

FP-finanční poradce - logoFP-finanční poradce je odborný měsíčník pro finanční poradenství. Obsahuje analýzy a informace z finančních trhů, strategie, rady a náměty pro marketing a prodej finančních produktů. Součástí jsou katalogy FPguide s přehledem investičních, pojistných, úvěrových a splátkových produktů a týdenní newsletter s aktuálním zpravodajstvím z finančních trhů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).