Hlavní navigace

Partneři konference

Generální partner konference

RM-Systém
RM-Systém - logo

RM-SYSTÉM je trh s cennými papíry přístupný drobným a středním investorům. Ti na tomto trhu mohou podávat své pokyny přímo a nebo prostřednictvím makléře obchodníka s cennými papíry. Obchodování na trhu RM-SYSTÉM probíhá on-line s okamžitým vypořádáním obchodu.

Obchodovat lze jednotlivé kusy akcií standardními aukčními pokyny a nebo pokyny EasyClick, tj. v lotech o velikosti cca 50 až 100 tis. Kč. Od založení v roce 1993 zobchodovalo na RM-SYSTÉMu své cenné papíry více než tři miliony zákazníků.

Na trhu jsou tradiční akcie jako ČEZ, Telefónica O2 CR a dalších, ale také akcie jež se neobchodují na pražské burze. Jedná se o akcie České spořitelny, Mittal Steel Ostrava, Vítkovic a další.Partneři konference

Atlantik FT
Atlantik FT - logo

Společnost ATLANTIK FT je od roku 1993 úspěšným obchodníkem s cennými papíry na českém trhu a je tvůrcem trhu všech českých akcií v systému SPAD. Je členem a akcionářem Burzy cenných papírů Praha. Poskytuje služby v oblasti obchodování s CP a poradenství domácím a zahraničním klientům z řad institucionálních investorů a fyzických osob. V roce 2006 jako jediná mezi největšími hráči na trhu měla nárůst objemu obchodů. Má přístup na největší akciové trhy v USA a Evropě. Díky členství v síti Auerbach Grayson & Company může využívat analýzy více než 6 000 společností, které napomáhají při obchodování, správě aktiv a vyhledání investičních příležitostí.


Mediální partneři

Ekonom
logo - Ekonom

Ekonom je týdeník pro hospodářské a politické analýzy. Vydává jej Economia z prestižní vydavatelské skupiny Handelsblatt. Je nejoblíbenějším týdeníkem osob s rozhodovacími pravomocemi v ČR (podle výzkumu LAE 2006) a dlouhodobě nejčtenějším českým ekonomickým týdeníkem.


Osobní finance
Osobní finance - logo

Měsíčník Osobní finance existuje bezmála čtyři roky a po celou dobu své existence je zřejmě jediným českým periodikem svého druhu. Přehledně podává témata, která se bezprostředně dotýkají hospodaření s penězi z pohledu běžného člověka a čtenářům dává jednoznačné rady všude, kde je to možné.


FinExpert.cz
FinExpert.cz

Finanční server FinExpert.cz svým čtenářům přináší denní finanční zpravodajství. Kvalitní analýzy, srovnání finančních služeb a produktů, srozumitelně podané informace z oblasti bydlení, práva, legislativy a dopravy, online prodej i finanční kalkulačky z něj ve spojení s časopisem Osobní finance dělají významného pomocníka, se kterým budete mít vždy více peněz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).