konference

Digitální peníze pronikají do mobilů. A lákají i podvodníky

21. století můžeme směle nazvat dobou digitální. Vše se kolem nás zrychluje a zvláště ve finančním světě je vidět čím dál silnější propojení technologie a peněz. Má to ale i odvrácenou tvář.

Jak finanční společnosti reagují na digitální svět?

Mobilní technologie nám vstupují do života čím dál tím víc. Komunikace mezi lidmi začíná být okrajovou funkcí mobilního telefonu a platit přes mobil se stává samozřejmostí.

Místo bonusů slevy na míru. Cesta ven po regulaci karet existuje

Slevy na míru a místo akčních letáků nabídky v mobilní aplikaci. I takové jsou varianty, které vás mají motivovat k placení kartami.

Měšec vás zve na odbornou konferenci o platebních kartách a hotovosti

Obejdeme se bez karet i hotovosti? Bude vše jen v online světě? Půjde zaplatit i „selfíčkem“? Odpovědi i na tyto otázky se dozvíte na konferenci, kterou server Měšec.cz připravuje.

Platební karty a bezhotovostní platby čeká zásadní zlom

Co se stane s věrnostními programy na kartách? Jak omezit hotovost ve veřejné dopravě bez miliardových tunelů? Zaplatili byste pomocí selfie? Peníze můžete převést i pomocí P2P plateb.

Vyhrajte vstup na odbornou konferenci Platební karty vs. hotovost

Jaký vliv má technologický vývoj na placení? Obejdeme se bez karet i hotovosti? Bude vše jen v online světě? I na to dostanete otázky na konferenci, kterou server Měšec.cz připravuje.

P2P sdílená ekonomika: co všechno se dá sdílet a jak na tom vydělat?

Již brzy se vám představí projekty, kterým se ve sdílené ekonomice podařilo prosadit. Netřeba platit velkým korporacím. Byznys se dá dělat přímo s konkrétními lidmi. A může jej dělat úplně každý.

Za jak dlouho zjistíte, že vám chybí mobil?

Ztrátu platební karty nebo peněženky odhalíte při placení, ale na chybějící mobil přijdete do pár minut. Doba mobilní se neblíží, už tady je.

Budeme místo karet platit mobilem?

Je řada způsobů, jak zaplatit účty. Dnes to jde i mobilem. Nahradí tak karty nebo hotovost? A jaké novinky a trendy nás čekají v oblasti mobilního placení?

Je akceptace karet pro banku výnosná? Chtějí obchodníci platební karty? (KONFERENCE)

Používání platebních karet se v následujících letech může výrazně změnit. Jakým směrem se vydá, můžete ovlivnit i vy.

Konference: Platební karty vs. hotovost, politika vs. regulace (pozvánka)

Používání platebních karet se v následujících letech může výrazně změnit. Jakým směrem se vydá, můžete ovlivnit i vy.

Přijde soumrak hotovosti, nebo spíše platebních karet?

Pro spotřebitele je výhodné platit kartou. Někteří obchodníci z nich ale už příliš nadšení nejsou. A do karetního byznysu chce zasáhnout i Evropská komise.

Konference Con4Cards: Pusťte karty do svého byznysu (pozvánka)

Bankovní platební karty, věrnostní karty, dopravní karty, jiné karty. Všechny mají pomoci usnadnit platbu za zboží a služby, usnadnit identifikaci svého držitele či umožnit držiteli karty sbírat věrnostní odměny. Jenže žádného držitele karet nebaví… Více