Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Vlákno názorů k článku
Z domova nebo ve frontě? Tipy, jak podat daňové přiznání pohodlně

Já
(neregistrovaný) 109.107.200.---
9. 3. 2010 10:11

hodiny času strávené ve frontě na finančním úřadu

To psal zase vtipálek, posledně jsem tam byl asi 10 minut, uvidím letos. A všechny elektronický vymyšlenosti maj jednu nevýhodu – člověk stejně někam musí pěšky, někde čekat frontu a pak si ještě něco instalovat.
Kdyby šla totožnost ověřit např. platbou 1 kč kreditkou po netu, bylo by to jednodušší.

Méďa Béďa aura:47
9. 3. 2010 11:29

Re: hodiny času strávené ve frontě na finančním úřadu

Kam musí člověk pěšky a čekat frontu? Na poštu pro certifikát jsem jel tramvají ;-) před 4 roky, po nějaké frontě nebylo ani památky a ta instalace je fakt honička – 2× kliknout na soubor, to aby si člozvěk jednal ajťáka, co?

Já
(neregistrovaný) 109.107.200.---
9. 3. 2010 11:54

Re: hodiny času strávené ve frontě na finančním úřadu

No pěšky myslím že to nejde od počítače. A jde to bez IE ? Tomu jsem doma zakázal přístup na net. Před FÚ i sociálkou se dá zaparkovat a zdravotní pojišťovně to pošlu poštou, takže to zas radši půjdu podat pěšky a příští rok uvidím.
IB se u bank rozmohl až když začli s potvrzováním SMS, nějakej certifikát je předpotopní záležitost stará 15 let.

Méďa Béďa aura:47
10. 3. 2010 8:23

Re: hodiny času strávené ve frontě na finančním úřadu

Ano, letos to jde už bez IE, funguje to i ve Firefoxu (ověřeno) a mělo by i v Opeře.

Zasílat nově přidané příspěvky e-mailem