Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Názor k článku
Nové auto za šest tisíc bez doložení příjmů? Jde to, ale chybí odvaha

xf
xf (neregistrovaný) ---.i4g.tmcz.cz
2. 6. 2010 20:05

Re: Výhodné - nevýhodné ?

celé vlákno

Na peníze je to prodělek.
Na čas, a starosti s vozem spojené, je to prodělek.
Připomíná to jedinou věc: perpetum mobile neexistuje ani v automobilovém průmyslu, ani v finančnictví. Článek navíc (kdyby se o to auto staral, zařizoval garančky, vychytání much, přistavil náhradní vůz, byla by to zcela jiná nabídka), nemůže cenu zlevnit, ani nic zjednodušit. Naopak. I tento čllánek řetězce chce jíst, a je nutno s ním (jedině do Ostravy, osobně) komunikovat.
Takže pro koho to je? Neber si to prosím jako osobní útok, ale ono to tak výchází: pro někoho, kdo má nutkavý pocit, že musí být stále viděn v novém (tož hodně štěstí s Golfem), ale nemá peníze. Snad nějaký podomní prodejce čehokoli zblblý ze „školení“. (Tomu ostatně nasvědčuje i ten zákaz cest do zahraničí.)
PS: „hodně uvažovat“ je v přímém rozporu s „pořídit si TOHLE“.