Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor k článku mKonto mBank. Konec polského snu o účtu zadarmo.

Iks
Iks (neregistrovaný) ---.autokelly.cz
4. 6. 2010 13:26

Re: Zaplacený článek

celé vlákno

Já jenom prostě nechápu, o co doopravdy těm lidem jde.
MBank něco nabídla, slíbila a nedodržela to. Ok, to udělala snad už každá banka (resp. každá banka mění své podmínky, jen mBank udělala tu chybu že „slíbila“, to se v Čechách nedělá). Já jsem to počítal – 4 tisíce bezhotovostně snad dneska utratí každej mamlas co umí držet lopatu v ruce, já to dám za 3 transakce. To znamená ještě 7 zbývá, a mám tím pádem 3 výběry odkudkoliv zdarma. Kdo tohle nabízí??? Dál taky nikdo nebere to ,že jsem dostal na 3 roky EMBOSOVANOU!!! kartu zcela zdarma. U RB mě stála obyčejná VISA 3 kila, a měla platnost rok. Prý kvůli přechodu, bla bla bla…
Já jsem pořád na nule. Chápu, že se mBank chce zbavit lidí, kteří nemají na účtech peníze nebo je alespoň neotočí – takoví klienti bance nic nepřinášejí, jen vydělávají.
Copak byste chtěli mít v hospodě sto lidí, kteří budou celý den cumlat jedno malý pivo? Měli byste dvě možnosti – buďto to zavřete, a nebo dáte podmínku „dej si jich pět, a budeš je mít pořád levně, jako minulý týden, než jsme zvedli ceny…“
Prostě čecháčství, usockovat kdejakou korunku, která je vidět. Tam, kde to vidět není, vyhazujete stovky až tisíce ročně…vaše volba.

   
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
 

Pravidla pro diskutující

Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.

Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.

Příspěvky nesmí obsahovat:

  1. Vulgární či hrubé výrazy.
  2. Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
  3. Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
  4. Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
  5. Komerční nabídky a affiliate odkazy.
  6. Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
  7. Prokazatelně protiprávní obsah.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul