Uplynul den a žádný příspěvek. Přitom je tento článek velmi užitečný a já Vám tímto pane Hovorka za něj děkuju. Jen tak dále, vytrvejte ve psaní.
Tobolka ;-)
Názory k článku
Daňové přiznání za rok 2010. Návod, jak na ně
Re: Daňové přiznání za rok 2010. Návod, jak na ně
celé vláknoRe: Daňové přiznání za rok 2010. Návod, jak na ně
celé vláknoDěkuji :) Zítra bude další podobná "perla". Mějte se.
Re: Daňové přiznání za rok 2010. Návod, jak na ně
celé vláknoRovněž se přidávám k díkům. Daňové přiznání budu vyplňovat podle vašeho návodu.
otázka
celé vláknoMůžete mi někdo poradit, kam přesně se na ten formulář podepsat? Díky.
Otázka
celé vláknoDobrý den,letos poprvé uplatňuji slevu na dani za hypotéku.Jaké dokumenty mám dodat našemu mzdovému oddělení?Kopii smlouvy,výpis z katastru?
Děkuji Lacinová
dotaz
celé vláknoNávod je to dobrý,ale chtěla bych se zeptat když osoba H marodila od března do konce roku 2010, jak se rozepíše příjem za tu dobu za kterou marodila (příjem od zaměstnavatele a příjem od sociálky)? Děkuji za odpověď
přílohy a datová schránka
celé vláknoDobrý den,
chci odeslat DAP pomocí datové schránky. Mám ovšem přílohy: potvrzení o žívotním pojištění a POTVRZENÍ o zdanitelných příjmech ze závislé......a tyto přílohy mám samozřejmě na papíře - originály. Stačí je naskenovat a přiložit do zprávy v datové schránce?? Nemusí být tyto doklady zase nějak jinak orazítkované?? Používám chytré formuláře, které jsem si stáhl odsud pro program 602filler.
Děkuji.
Re: přílohy a datová schránka
celé vláknoAno, stačí je naskenovat a přiložit.