Za prvé, jak by to vypadalo, kdyby Praha měla 7 milionů obyvatel, Brno mělo miliony 3 a zbytek republiky by byly jenom pole, louky lesy??
Za druhé, život není jenom o práci. Řada lidí má třeba svůj domov, který je představován rodinným domkem se zahradou, kde pěstují stromy, které tam zasadil už jejich děda, mají třeba psa, někdy i další zvířata.. Mají děti, které chodí na základní školu a odpoledne se s nimi třeba učí, vysvětlují jim látku a vozí je autem do různých zájmových kroužků. A očekávají, že se stát postará o to, aby práce byla všude, nejenom v Praze.
Pokud by se přes pracovní týden odstěhovali do Prahy na ubytovnu, co by měli z dětí? Co by to bylo za život?
Není to můj případ, ale kdybych měl rodinný dům se zahradou, děti, psa atd. tak se raději maximálně uskromním a neodejdu odtud, natož do nějaké králíkárny nebo na ubytovnu jenom proto, abych mohl někde pracovat… Práci je třeba tlačit do všech regionů. Ne aby se lidi stěhovali jen kvůli práci ze svých domovů.
Názor k článku
Co přinese zrušení podpory v nezaměstnanosti?
guest (neregistrovaný)
---.infos.cz
13. 8. 2010 17:06