Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Odpověď na názor

Odpovídáte na názor k článku Češi šetří, dovolenu tráví raději doma anebo na ni nejedou vůbec.

guest
guest (neregistrovaný) 193.179.131.---
28. 7. 2010 11:20

Re: Ono až zas tak zle nebude!

celé vlákno

To mi taky kdosi tvrdil, že dovolená v Chorvatsku je za stejnou cenu nebo i levnější než v Česku. Jenže to byl člověk co si auto dá „do nákladů“ i když jede na svou dovolenou a moc toho nesní. Realita pak pro mě vypadala tak, že doprava busem stála 2100, ubytování v bungalowu asi 3500 a polopenze (snídaně a večeře) asi 2900 korun. Něco tam člověk utratil takže suma sumárum 10 tisíc na osobu a týden.
To u nás mi podobná dovolená vyjde tak na třetinu maximálně polovinu peněz. Největší rozdíl dělá samozřejmě doprava (dálniční známky Rakousko, Slovinsko, mýto v Chorvatsku a je rozdíl jet 300 km nebo 800 km jednu cestu autem).

   
Chcete přispět jako registrovaný uživatel? Přihlaste se ke svému účtu.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
 

Pravidla pro diskutující

Přidáním čtenářského příspěvku do diskusí či fóra souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující pravidla. Při jejich hrubém porušení se vystavujete riziku smazání příspěvku, jeho modifikaci, v krajním případě i zablokování přístupu do diskusí.

Redakce ze zásady nezasahuje do čtenářských diskusí a zavazuje se, že nebude mazat ani modifikovat příspěvky, kromě případů, kdy tyto porušují některé z následujících pravidel. V takové situaci je na zvážení redakce, zda příspěvek modifikuje s viditelným upozorněním, či přímo smaže. Redakce nikdy nemaže „nesouhlasné komentáře“ jen proto, že jsou nesouhlasné. Vítáme střet názorů, ale vždy v rámci slušné a kultivované debaty.

Příspěvky nesmí obsahovat:

  1. Vulgární či hrubé výrazy.
  2. Urážlivé výroky na adresu druhé osoby či skupiny osob.
  3. Texty, které mají za cíl jen vyprovokovat emotivní reakci (trolling).
  4. Rasové útoky či útoky na jakoukoliv jinou menšinu či skupinu obyvatel.
  5. Komerční nabídky a affiliate odkazy.
  6. Odkazy na warez, sériová čísla, licenční kódy, pornografii a další nevhodný materiál stejně jako žádosti o poskytnutí tohoto obsahu.
  7. Prokazatelně protiprávní obsah.

Informace o soukromí: U všech přidaných komentářů provozovatel ukládá IP adresu a hostname odesílatele. U neregistrovaných uživatelů se na webu zobrazuje část hostname, případně IP adresy, neumožňující identifikovat konkrétní počítač.

Povolené značky XHTML: a, br, code, em, li, ol, p, pre, strong, sub, sup, ul