Spočítejte si...

Zavřít

Termíny pro zadávání platebních příkazů a provoz na pobočkách GE Money Bank na konci roku

Poslední provozní den roku 2007 je pondělí 31. prosince 2007, kdy budou mít všechna obchodní místa banky provozní dobu do 14.00 hodin. GE Money Bank doporučuje klientům, kteří chtějí, aby jejich transakce byly zpracovány ještě v roce 2007, aby dodrželi následující termíny: vklady a výběry hotovosti do 31. prosince do 14.00 hodin, platební příkazy k převodům na účty vedené u GE Money Bank je nutné uskutečnit v případě podání na obchodním místě banky do 31. prosince do 11.00 hodin, v případě podání prostřednictvím služeb přímého bankovnictví (Telefon Banka, Internet Bank, Mobil Banka, BankKlient) do 31. prosince do 14.00 hodin.

Platební příkazy k převodům na účty do jiné tuzemské banky je nutné uskutečnit v případě podání na obchodním místě banky do 28. prosince do konce provozní doby, v případě podání prostřednictvím služeb přímého bankovnictví do 31. prosince do 9.00 hodin.

Aby mohly být platební příkazy do zahraničí zaúčtovány na straně plátce ještě letos, musí být podány v těchto termínech: hladké platby na obchodním místě banky do 28. prosince do 12.00 hodin, prostřednictvím služby BankKlient do 31. prosince do 9.00 hodin. Dokumentární platby je potřeba zadat do 27. prosince do konce provozní doby, šeky je potřeba zadat do 20. prosince do konce provozní doby.

ČSOB opět zvyšuje úrokové sazby u vkladů České domácnosti plánují utratit za vánoce více než 14 tisíc korun